خرید اکانت اسپاتیفای

Spotify

خرید اکانت اسپاتیفای spotify
 
yes spotify از مشهورترین و موثق ترین  سرویس های موزیک در سطح دنیاست که آرشیو آنلاین بسیار کامل و جامعی دارد.
برای دسترسی به موزیک ها در شرایط آفلاین و آنلاین به شکل نامحدود، لازم است که خرید اکانت اسپاتیفای پریمیوم را انجام دهید. خریداری اکانت و اشتراک پریمیوم spotify ، نیاز به پرداخت هزینه ندارد. در مرحله اول باید اکانت خود را به شکل پریمیوم درآورده و از آن استفاده نمایید. نکته حائز اهمیت آن است که کشور اکانت راباید آمریکا انتخاب کنید.  سپس برای خرید اکانت شخصی خود و پریمیوم کردن آن اقدام نمایید.
استفاده از اکانت اسپاتیفای سه راهکار دارد،راه کار اول این است که  از سایت play.spotify.com استفاده نمایید. روش دیگر بهره گیری از نسخه ویندوز اسپاتیفای است و در نهایت می توانید در گوشی خود از اپلیکیشن spotify استفاده نمایید.
 
روش استفاده از ردیم کدهای اسپاتیفای
 
جهت خریداری کردن اکانت اسپاتیفای ، می توانیدبا استفاده از Redeem کد ها براحتی اکانتی رایگان تهیه کرده و آن را به شکل پریمیوم درآورید.البته باید اکانت ها تنها به کشور آمریکا تعلق داشته باشد. برای استفاده از  ردیم کدها، باید با IP آمریکا، در سایت spotify ، اکانتی برای خود بسازید. در مرحله بعد لینکی برای شما ارسال می شود که با آن می توانید وارد اکانت خود شوید. در مرحله بعدبایدکد را بر روی اکانت اجرا کنید. سپس از شما آدرس دقیق خواسته می شود. در انتها با انتخاب Accept ، تایید اکانت خود را انجام می دهید. با وارد کردن آدرس به همراه ردیم کد، اکانت شما به پریمیوم تبدیل می شود.
 
اکانت اشتراکی و اختصاصی اسپاتیفای
 
ردیم کد و به عبارتی اکانت اختصاصی صرفا متعلق به شما است،و این امکان برای شما فراهم است که پلی لیست ها را ایجاد کرده و از آن استفاده نمایید. و ان زمان که اکانت رایگان می شود، می توانید آن را شارژ مجدد نمایید. در حالی که در اکانت های اشتراکی ، این شرایط وجود ندارد و چندین نفر از آن استفاده می کنند و این احتمال وجود دارد که از کار بیافتد.
برای تمدید نمودن اکانت پریمیوم خود، باید از سایت اسپاتیفای، برای خود گیفت کارت خریداری و در سایت ثبت سفارش نمایید. اگر اعتبار شما باقی مانده باشد، به شکل خودکار مجدد شارژ می شود. 
 
گیفت کارت spotify پرمیوم
 
با کمک گیفت کارت spotify ، می توانید از موسیقی اسپاتیفای پریمیوم بهره مند شوید. اکانت پریمیوم ویژگیهای خاصی دارد که با کمک آن می توانید بدون آگهی، نامحدود پخش موسیقی داشته و نیاز به خریداری موسیقی نخواهید داشت. همچنین می توانید موسیقی ها را روی تمامی نسخه ها پخش نمایید.
نکته مهم این است که کامل ترین موزیک های اسپاتیفای را در انگلستان و امریکا  میتوان یافت. کشورهایی مانند مالزی و فیلیپین نیز بصورت محدودتری این موزیک ها را دریافت می کنند. به عبارتی تهیه کنندگان، عمدتا کشورهای آمریکا و انگلیس را کشور مقصد می دانند.
نکته اساسی بعدی این است که کاربران این امکان را دارند که از اکانت به صورت رایگان استفاده کنند. اما برای آن که از اکانت پریمیوم اسپاتیفای استفاده نمایند، لازم است که آن را شارژ کنند.
 
اکانت اسپاتیفای روی چند دستگاه اجرا می شود؟
 
اکانت Spotify  را میتوانید روی سه دستگاه متفاوت به صورت آفلاین داشته باشید. اما پخش آنلاین آن ها به صورت همزمان میسر نمی باشد. با گوشی همراه خود می توانید، موسیقی درحال پخش رایانه خود را کنترل و یا آن را تعویض نمایید. این اکانت قابلیت نصب روی دستگاه هایی مانند ویندوز، مک، آیفون، اندرویدو ... را دارا می باشد.
 
امکانات اکانت پرمیوم spotify
برای آشنایی بامزیت های خرید اکانت spotfiy ، لازم است بدانید که بین اکانت رایگان این سایت و پریمیوم آن تفاوت هایی وجود دارد که در بهره گیری از این سرویس تاثیر گذار است. یکی از مهم ترین تفاوتها این است که تبلیغات میان آهنگ ها در اکانت پریمیوم، کاملا حذف شده است.
علاوه بر این در اکانت premium فعال شده می توانید موسیقی خود را بدون محدودیت در حال پخش تعویض کنید.
دراکانت رایگان می توانید در حالت آنلاین پخش موسیقی داشته باشید. در حالی که اکانت پریمیوم امکان دسترسی آفلاین و یا دانلود آهنگ ها وجود دارد. از طرفی این امکان را داریدکه کیفیت پخش موسیقی ها را تغییر داده و آن ها را مطابق با خواسته خود کاهش یا افزایش دهید. 
 
enlightenedاکانت پرمیوم spotify در طرح های متفاوت
اکانت پریمیوم اسپاتیفای قابلیت انتخاب به صورت طرحهای مختلف را دارا می باشد. این طرح ها به شکل های انفرادی، خانوادگی و دانشجویی ارائه می شوند که هر یک از آن ها دارای هزینه های شارژ متفاوتی می باشد.
 
با کارت های اعتباری امکان خرید اکانت اسپاتیفای از داخل کشور هم امکانپذیر است.
 
مقالات مرتبط مقالات مرتبط :

گواهی دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

درباره ما

خدمات ارائه شده در این وب سایت حاصل سال ها تجربه موفق مدیران ما در ایجاد راه کارهای کامل و مناسب با شرایط خاص کشور عزیزمان ایران می باشد.